Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.300 €
2.576 €/m²
Jednosoban
·
33.5 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
2.480 €/m²
Jednosoban
·
37.5 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.105 €
2.450 €/m²
Jednosoban
·
42.9 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.765 €
1.950 €/m²
Jednosoban
·
36.29 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
1.938 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
1.686 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
2.143 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
2.147 €/m²
Jednosoban
·
31.2 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.529 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
37.37 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.950 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3. sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.705 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.252 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
35.14 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.744 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.905 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
38.250 €
1.700 €/m²
Garsonjera
·
22.5 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.840 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
38.8 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.367 €/m²
60 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
2.845 €/m²
174 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
600 €/m²
500 m²
·
1/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
2.273 €/m²
11 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 64