Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.308 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Vrnjačka Banja
›
Lipova
5min
10min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Vrnjačka Banja
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
729 €/m²
7 soba
·
218 m²
Vrnjačka Banja
›
Piskavac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
942
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
1.052 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.720 €
1.610 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
4min
2min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.917 €/m²
6 soba
·
120 m²
Vrnjačka Banja
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
400
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
400 €/m²
6 soba
·
225 m²
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
4min
2min
13min
4zida
135.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
270 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.351 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
Vrnjačka Banja
›
Podunavci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
786 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Vrnjačka Banja
5min
8min
17min
Pogledaj oglas →
583
/
753
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
583 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Vrnjačka Banja
›
Štulac
6min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
545 €/m²
9 soba
·
330 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
4min
6min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100.000 €
1.826 €/m²
12 soba
·
1150 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
675 €/m²
Jednosoban
·
114 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
1.600 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Vrnjačka Banja
›
Gračac
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
1.509 €/m²
15 soba
·
530 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
250
/
400
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Vrnjačka Banja
›
Vraneši
5min
Pogledaj oglas →
400
/
400
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Vrnjačka Banja
›
Vraneši
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
514 €/m²
6 soba
·
350 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
853
/
942
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
853 €/m²
Trosoban
·
217 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 64