Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
2.352 €/m²
Jednosoban
·
34.86 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.600 €
1.899 €/m²
Jednosoban
·
32.44 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
2.209 €/m²
Jednosoban
·
34.86 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.870 €
2.030 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.821 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
2.081 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.000 €
2.643 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
2.067 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.500 €
1.652 €/m²
Dvoiposoban
·
48.13 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.500 €
2.018 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.500 €
1.843 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
854
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.787 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
6min
3min
3min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.481 €/m²
Trosoban
·
52 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
4min
5min
6min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
1.774 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1. sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
1.583 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.650 €
2.266 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
Dvosoban
·
28 m²
·
2/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3