Pronađeno
41
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.434 €
1.650 €/m²
Jednosoban
·
29.96 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.618 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
31.54 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.741 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
35.73 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
1.688 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.432 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
20.24 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.425 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
38.17 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.400 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
48.96 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.095 €
1.950 €/m²
Jednosoban
·
38.51 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.826 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
35.83 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
47.701 €
1.704 €/m²
Dvosoban
·
28 m²
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
2.027 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.260 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
42.84 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.444 €
1.850 €/m²
Garsonjera
·
20.24 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.781 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
31.99 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
716 €/m²
Petosoban
·
95 m²
Vrnjačka Banja
›
Slatina
3min
7min
13min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.105 €
2.450 €/m²
Jednosoban
·
42.9 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80 €
4 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.982 €/m²
Jednosoban
·
33.81 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
54 m²
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3