Pronađeno
300
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
1.938 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
2.143 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.300.000 €
2.300 €/m²
1000 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
3.000 €/m²
45 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
5min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
3.000 €/m²
65 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
4zida
1.150.000 €
2.300 €/m²
500 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
4zida
65.000 €
1.204 €/m²
54 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.051 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.500 €
1.922 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.200 €
2.197 €/m²
Jednosoban
·
46.06 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.500 €
2.397 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
4. sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
1.721 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.572 €
2.007 €/m²
Jednosoban
·
33.17 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.000 €
1.753 €/m²
Dvosoban
·
47.92 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Petosoban
·
63 m²
·
2. sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.000 €
1.643 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.792 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 15