Pronađeno
300
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.000 €
1.356 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
2.102 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
2.024 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.800 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
2.222 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.308 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.200 €
2.300 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.500 €
1.790 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
1.872 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
47.000 €
1.808 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
2.095 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.600 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
1.830 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.900 €
2.416 €/m²
Garsonjera
·
28.52 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.850 €
1.712 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
·
3. sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.867 €/m²
Jednosoban
·
38.37 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
2.316 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.027 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.158 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
5/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 15