Pronađeno
300
halooglasi
1.300.000 €
2.131 €/m²
610 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100.000 €
2.345 €/m²
469 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
2.291 €/m²
39.29 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.395 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
1.888 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.500 €
2.272 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.650 €
1.317 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
824
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.400 €
824 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.556 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.593 €/m²
Jednosoban
·
54 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
2.818 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.900 €
1.835 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.500 €
2.574 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.200 €
2.800 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.500 €
1.693 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.356 €/m²
Jednosoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
2.596 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
2.342 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.500 €
1.738 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.693 €
1.790 €/m²
Jednosoban
·
24.41 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 15