Pronađeno
1.276
halooglasi
1.300.000 €
2.131 €/m²
610 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100.000 €
2.345 €/m²
469 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
2.735 €/m²
117 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
344 €/m²
160 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
727 €/m²
99 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
2.291 €/m²
39.29 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.800 €
2.100 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2. sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.256 €
1.600 €/m²
Garsonjera
·
27.66 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.395 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
1.872 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.698 €/m²
Trosoban
·
58.88 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
2.352 €/m²
Jednosoban
·
34.86 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.200 €
1.450 €/m²
Jednoiposoban
·
44.27 m²
·
6/6 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
1.888 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.500 €
1.716 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
900
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
900 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.500 €
2.272 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
598
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
598 €/m²
Dvosoban
·
92 m²
·
1. sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.500 €
1.890 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.434 €
1.650 €/m²
Jednosoban
·
29.96 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 64