Pronađeno
97
4zida
87.450 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/4 sprat
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.800 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
944 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/2 sprat
Vrbas
›
Kucura
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.850 €
1.442 €/m²
Troiposoban
·
106 m²
·
1. sprat
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
1.087 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
5/5 sprat
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
837 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
5/5 sprat
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
650 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
4zida
159.650 €
346 €/m²
Petosoban
·
462 m²
Vrbas
›
Bačko Dobro Polje
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
526 €/m²
7 soba
·
285 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1. sprat
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
250
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.019 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Vrbas
2min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
607 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.161 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
12 €/m²
25 m²
Vrbas
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430 €
8 €/m²
53 m²
Vrbas
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5