Pronađeno
97
4zida
60.000 €
566 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
Vrbas
10min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
1.3k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
1.296 €/m²
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
4min
8min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.303 €/m²
Petosoban
·
142 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Zmajevo
4min
50min
6min
4zida
83.000 €
755 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
562
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.870 €
562 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
588
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
588 €/m²
6 soba
·
255 m²
Vrbas
›
Zmajevo
1min
47min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
256 €/m²
10 soba
·
625 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Vrbas
5min
7min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350 €
9 €/m²
150 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
3 €/m²
420 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
10 €/m²
200 m²
·
Prizemlje
Vrbas
›
Zmajevo
1min
47min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
10 €/m²
100 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
54 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
488 €/m²
190 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Ravno Selo
4zida
20.000 €
1.000 €/m²
20 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.000 €/m²
165 m²
Vrbas
›
Bačko Dobro Polje
4zida
595.000 €
446 €/m²
1335 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.419 €/m²
148 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
1 €/m²
170 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5