Pronađeno
97
4zida
105.000 €
820 €/m²
8 soba
·
128 m²
Vrbas
10min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.031 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
475
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
475 €/m²
141 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
784
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
784 €/m²
Dvosoban
·
134 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.258 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
407 €/m²
6 soba
·
135 m²
Vrbas
›
Kucura
6min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
5.870 €/m²
Četvorosoban
·
23 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.458 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
130 €/m²
Trosoban
·
445 m²
Vrbas
10min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
794 €/m²
Petosoban
·
252 m²
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
986 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Vrbas
6min
13min
25min
Pogledaj oglas →
545
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
545 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
536
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
536 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
892
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
892 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
512
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
512 €/m²
Trosoban
·
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
5min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
272 €/m²
7 soba
·
386 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
367 €/m²
11 soba
·
600 m²
Vrbas
Pogledaj oglas →
310
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
310 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
900 €/m²
11 soba
·
500 m²
4zida
174.000 €
1.123 €/m²
7 soba
·
155 m²
Vrbas
9min
21min
40min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5