Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
352
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
352 €/m²
205 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Zmajevo
5min
41min
10min
Pogledaj oglas →
269
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
269 €/m²
0 soba
·
67 m²
Vrbas
›
Zmajevo
4min
50min
6min
Pogledaj oglas →
830
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.500 €
830 €/m²
44 m²
Vrbas
›
Zmajevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
900 €/m²
11 soba
·
500 m²
·
Prizemlje
Vrbas
›
Zmajevo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.303 €/m²
Petosoban
·
142 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Zmajevo
4min
50min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
588
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
588 €/m²
6 soba
·
255 m²
Vrbas
›
Zmajevo
1min
47min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
10 €/m²
200 m²
·
Prizemlje
Vrbas
›
Zmajevo
1min
47min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
5 €/m²
11 soba
·
442 m²
·
1. sprat
Vrbas
›
Zmajevo