Pronađeno
18
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.141 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.734 €/m²
Petosoban
·
109 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
180
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.520 €
180 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
4min
4min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.051 €/m²
196 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
475
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
475 €/m²
141 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
784
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
784 €/m²
Dvosoban
·
134 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.258 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
4min
3min
Pogledaj oglas →
545
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
545 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
536
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
536 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
892
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
892 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
512
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
512 €/m²
Trosoban
·
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
5min
8min
Pogledaj oglas →
310
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
310 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
1.296 €/m²
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
4min
8min
Pogledaj oglas →
562
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.870 €
562 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
488 €/m²
190 m²
·
Suteren
Vrbas
›
Ravno Selo
4zida
250 €
1 €/m²
170 m²
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
650 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
Prizemlje
Vrbas
›
Ravno Selo
Pogledaj oglas →
250
/
562
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Vrbas
›
Ravno Selo