Pronađeno
100
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
7.500 €
1 €/m²
Jednosoban
·
6483 m²
Vranje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000.000 €
833 €/m²
2400 m²
Vranje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.000 €
778 €/m²
360 m²
Vranje
›
Stropsko
6min
36min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
1.563 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
Suteren
Vranje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.000 €
788 €/m²
80 m²
·
Suteren
Vranje
›
Slobodana Penezića
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.200.000 €
185 €/m²
Jednosoban
·
6483 m²
Vranje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
237 €/m²
Trosoban
·
760 m²
Vranje
›
Tibužde
4min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
3 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
10/10 sprat
Vranje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Vranje
3min
50min
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
6/6 sprat
Vranje
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
11 €/m²
190 m²
4zida
190.000 €
1.439 €/m²
132 m²
·
Suteren
Vranje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Vranje
Pogledaj oglas →
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
1min
35min
4min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275 €
2 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
2/2 sprat
Vranje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
275 €
2 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
2/2 sprat
Vranje
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
70 m²
·
Suteren
Vranje
›
Centar
7min
43min
3min
10min
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/4 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
4 €/m²
600 m²
Vranje
›
Gornji Asambair
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.460 €
1.980 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/4 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5