Pronađeno
100
4zida
103.000 €
200 €/m²
516 m²
Vranje
›
Dubnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
8 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Vranje
Pogledaj oglas →
9
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/6 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
5 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160 €
4 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/1 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.167 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4. sprat
Vranje
3min
41min
3min
21min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
1.625 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
2/2 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.054 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/2 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.118 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
4. sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Vranje
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.314 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/5 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.900 €
1.202 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
9. sprat
Vranje
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
2.030 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/4 sprat
Vranje
›
Centar
7min
3min
6min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.505 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
4/5 sprat
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
93 m²
Vranje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
2 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
2/2 sprat
Vranje
7min
41min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/4 sprat
Vranje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5