Pronađeno
6
4zida
41.500 €
1.038 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Vranje
›
Donje Vranje
3min
36min
5min
22min
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160 €
4 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
Pogledaj oglas →
2
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
2 €/m²
Trosoban
·
137 m²
·
1/2 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
Pogledaj oglas →
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/5 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
5min
15min
3min
36min
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
4 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
·
1/4 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
Pogledaj oglas →
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Vranje
›
Donje Vranje
1min
35min
4min
21min