Pronađeno
25
halooglasi
375.000 €
682 €/m²
550 m²
Vladimirci
›
Skupljen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
268 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Vladimirci
8min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
300 €/m²
6 soba
·
100 m²
Vladimirci
›
Trbušac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
1.235 €/m²
Petosoban
·
136 m²
Vladimirci
›
Mesarci
4zida
58.500 €
342 €/m²
Dvosoban
·
171 m²
Vladimirci
›
Debrc
4zida
73.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Vladimirci
›
Zvezd
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
109 €/m²
Četvorosoban
·
229 m²
Vladimirci
›
Provo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
313 €/m²
Petosoban
·
208 m²
Vladimirci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
765 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Vladimirci
›
Pejinović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
467 €/m²
6 soba
·
150 m²
Vladimirci
13min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
350 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Vladimirci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
367 €/m²
90 m²
Vladimirci
Pogledaj oglas →
622
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
622 €/m²
270 m²
Vladimirci
›
Mesarci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
377 €/m²
6 soba
·
369 m²
Vladimirci
›
Jalovik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.750 €
213 €/m²
Dvosoban
·
121 m²
Vladimirci
›
Dragojevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
650 m²
Vladimirci
›
Skupljen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
577 €/m²
650 m²
Vladimirci
›
Skupljen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
196 €/m²
280 m²
·
Suteren
Vladimirci
›
Skupljen
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.214 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Vladimirci
›
Mesarci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
23.000 €
100 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Vladimirci
›
Beljin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2