Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.300 €
1.594 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/2 sprat
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.120 €
1.924 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/2 sprat
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.820 €
1.957 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
47.586 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Prizemlje
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.460 €
1.597 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
Prizemlje
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.220 €
1.968 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Veternik
›
Milana Tepića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.490 €
2.344 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Veternik
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
96.940 €
2.364 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Veternik
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.200 €
2.055 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Veternik
›
Milana Tepića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.820 €
1.912 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
veternik
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
194.240 €
1.868 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/2 sprat
Veternik
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
5 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280 €
10 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
6 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1. sprat
Veternik