Pronađeno
238
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
2.473 €/m²
Jednosoban
·
34.77 m²
·
3/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
2.969 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
151 €/m²
Petosoban
·
344 m²
Valjevo
›
Paune
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
2.647 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.415 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
45.1 m²
·
1/2 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.081 €
1.920 €/m²
Jednosoban
·
23.48 m²
·
3/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.960 €
2.238 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.690 €
2.163 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
1.823 €/m²
Dvosoban
·
39.5 m²
·
3/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
641
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.000 €
641 €/m²
Dvosoban
·
170 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.255 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
Prizemlje
Valjevo
5min
2min
5min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.750 €
2.327 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Valjevo
›
Divčibare
22min
2min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.043 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
Valjevo
›
Centar
3min
3min
3min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.163 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
2.600 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
2.227 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
2.450 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Valjevo
›
Divčibare
19min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.881 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Valjevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 12