Pronađeno
238
4zida
25.000 €
463 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Valjevo
›
Jasenica
7min
12min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000.000 €
5.263 €/m²
380 m²
Valjevo
›
Divčibare
24min
13min
Pogledaj oglas →
708
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
708 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Valjevo
›
Divčibare
24min
11min
Pogledaj oglas →
667
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.333 €
667 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Valjevo
›
Centar
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.418 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Valjevo
›
Bujačić
6min
6min
7min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
177 €/m²
8 soba
·
492 m²
Valjevo
›
Radino Brdo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.263 €/m²
Petosoban
·
95 m²
·
5. sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
362 €/m²
Dvosoban
·
174 m²
Valjevo
›
Kotešica
4zida
35.000 €
422 €/m²
Jednosoban
·
83 m²
Valjevo
›
Oglađenovac
14min
Pogledaj oglas →
640
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
640 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
194 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
Valjevo
›
Bogatić
6min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.000 €
449 €/m²
10 soba
·
550 m²
Valjevo
›
Divci
5min
16min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.312 €/m²
157 m²
Valjevo
›
Divčibare
22min
2min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.126 €/m²
6 soba
·
222 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.444 €/m²
Trosoban
·
45 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
490 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Valjevo
›
Divci
13min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
156 €/m²
6 soba
·
334 m²
Valjevo
›
Paune
11min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.202 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
1.714 €/m²
Jednosoban
·
350 m²
·
Prizemlje
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj na:
4zida
nekretnineapartman.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.386 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Valjevo
›
Blizonje
4min
33min
21min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 12