Pronađeno
238
4zida
240 €
4 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Valjevo
›
Peti Puk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
10 €/m²
60 m²
Valjevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
1.330 €
27 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
20.000 €
200 €/m²
100 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
30.000 €
169 €/m²
178 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
33.000 €
892 €/m²
37 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
35.000 €
700 €/m²
50 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
40.000 €
1.053 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5. sprat
Valjevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.900 €
2.395 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
2/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
2.550 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
55.000 €
1.100 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
60.000 €
337 €/m²
178 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
74.100 €
1.201 €/m²
Jednosoban
·
61.72 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
75.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
105.000 €
972 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
119.000 €
438 €/m²
Četvorosoban
·
272 m²
·
Prizemlje
Valjevo
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
1.558 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Valjevo
›
Divčibare
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
340.000 €
3.208 €/m²
106 m²
·
Prizemlje
Valjevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 12