Pronađeno
26
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.400 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/7 sprat
Valjevo
›
Centar
4min
13min
11min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
5/7 sprat
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.733 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/4 sprat
Valjevo
›
Centar
6min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
1.200 €/m²
100 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
813
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
813 €/m²
80 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2