Pronađeno
26
halooglasi
53.000 €
1.060 €/m²
50 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
926
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
926 €/m²
6 soba
·
270 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
412 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
667
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.333 €
667 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Valjevo
›
Centar
14min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.126 €/m²
6 soba
·
222 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.444 €/m²
Trosoban
·
45 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
5 €/m²
350 m²
Valjevo
›
Centar
4min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
75 m²
4zida
190.000 €
760 €/m²
250 m²
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/2 sprat
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.043 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
Valjevo
›
Centar
3min
3min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.900 €
1.450 €/m²
4.5 soba
·
122 m²
Valjevo
›
Centar
10min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.378 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.000 €
1.378 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
·
5/5 sprat
Valjevo
›
Centar
4min
6min
1min
23min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
1.400 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
·
4/6 sprat
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.421 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
4/4 sprat
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.793 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/5 sprat
Valjevo
›
Centar
2min
1min
1min
9min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/5 sprat
Valjevo
›
Centar
4min
3min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.420 €
1.210 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
4/4 sprat
Valjevo
›
Centar
5min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2