Pronađeno
49
halooglasi
250.000 €
625 €/m²
400 m²
·
2. sprat
Užice
›
Sevojno
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.100.000 €
484 €/m²
6400 m²
Užice
›
Sevojno
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.000 €
2.250 €/m²
56 m²
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/5 sprat
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/5 sprat
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.280 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
40.5 m²
·
3/3 sprat
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
47.06 m²
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.033 €/m²
6 soba
·
120 m²
Užice
›
Bela Zemlja
9min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.282 €/m²
6 soba
·
156 m²
Užice
›
Krčagovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
857 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Užice
›
Kremna
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
589 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
Užice
›
Buar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
355.000 €
1.628 €/m²
8 soba
·
218 m²
Užice
4min
13min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
805 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
Užice
20min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.000 €
1.199 €/m²
Petosoban
·
156 m²
Užice
›
Krčagovo
6min
9min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.100 €/m²
60 m²
·
Suteren
Užice
›
Centar
4min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
586 €/m²
111 m²
·
Suteren
Užice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.444 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Užice
›
Zlakusa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.852 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.500 €
1.907 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
7 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/1 sprat
Užice
›
Carina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3