Pronađeno
41
4zida
190.000 €
1.000 €/m²
190 m²
·
1/1 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.800 €
1.421 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/5 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
3 €/m²
Garsonjera
·
293 m²
Trstenik
›
Osaonica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
292 €/m²
Petosoban
·
96 m²
Trstenik
›
Milutovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.182 €/m²
Trosoban
·
55 m²
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.548 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Trstenik
›
Stari Trstenik
Pogledaj oglas →
900
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.800 €
900 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.300 €
1.416 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
4. sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.143 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Trstenik
›
Centar
2min
1min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.370 €
1.416 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
4zida
62.000 €
1.192 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
6/6 sprat
Trstenik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.400 €
989 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/2 sprat
Trstenik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
6 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Trstenik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.395 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Trstenik
›
Centar
5min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
220 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Trstenik
›
Velika Drenova
3min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.490 €
1.130 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
5/4 sprat
nekretnine
70.850 €
1.265 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4. sprat
Trstenik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.000 €
5 €/m²
831 m²
Trstenik
›
Živadina Apostolovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
530.000 €
638 €/m²
831 m²
Trstenik
›
Živadina Apostolovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.295 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Trstenik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3