Pronađeno
32
halooglasi
130.000 €
867 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Titel
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
549 €/m²
Petosoban
·
273 m²
Titel
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
596 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Titel
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.500 €
806 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Titel
›
Gardinovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.400 €
791 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2. sprat
Titel
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
861 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Titel
›
Šajkaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.900 €
874 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/3 sprat
Titel
5min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
637 €/m²
124 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.900 €
184 €/m²
130 m²
Titel
16min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
18.000 €
107 €/m²
Trosoban
·
168 m²
Titel
›
Lok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Titel
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
djinas.rs
860 €
1 €/m²
835 m²
·
1. sprat
Titel
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2