Pronađeno
34
oglasa
Sačuvaj pretragu
444
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
444 €/m²
Troiposoban
·
135 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
3.182 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
217.000 €
2.411 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Tara
›
Mokra gora
halooglasi
162.000 €
1.463 €/m²
Četvorosoban
·
110.72 m²
Tara
›
Mokra gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.512 €/m²
Petosoban
·
86 m²
Tara
›
Mitrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.500 €
414 €/m²
Četvorosoban
·
151 m²
Tara
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
530.000 €
1.325 €/m²
15 soba
·
400 m²
Tara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.083 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Tara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
1.351 €/m²
370 m²
·
Suteren
Tara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
983 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/4 sprat
Tara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.990 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Tara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.480 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Tara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
8.571 €/m²
Petosoban
·
35 m²
Tara
›
Mitrovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 2 od 2