Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
9.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
790.000 €
9.875 €/m²
Petosoban
·
80 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Tara
›
Zaovine
halooglasi
54.000 €
1.317 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Tara
›
Zaovine
Pogledaj oglas →
444
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
444 €/m²
Troiposoban
·
135 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
3.182 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Tara
›
Zaovine
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
217.000 €
2.411 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Tara
›
Zaovine