Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
1.115 €/m²
Petosoban
·
148 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.000 €
1.088 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
1/1 sprat
Subotica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
540.000 €
1.337 €/m²
10 soba
·
404 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.000 €
217 €/m²
Četvorosoban
·
1200 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
732 €/m²
Četvorosoban
·
205 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
370.000 €
822 €/m²
10 soba
·
450 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
1.289 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500.000 €
1.071 €/m²
10 soba
·
1400 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
1.739 €/m²
115 m²
Subotica
›
Makova sedmica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
195 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
7 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/7 sprat
Subotica
›
Centar 3
2min
3min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
11.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
11 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
707
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
707 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Subotica
›
Novi Grad
4min
1min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
615 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Subotica
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
6 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 91 od 98