Pronađeno
1.947
4zida
109.000 €
102 €/m²
Petosoban
·
1064 m²
Subotica
›
Grad Subotica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
1.442 €/m²
6 soba
·
156 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
550 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Subotica
›
Višnjevac
Pogledaj oglas →
537
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
537 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
692
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
692 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Gat
4min
3min
5min
17min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
1.415 €/m²
Četvorosoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
614
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
614 €/m²
Dvosoban
·
114 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
846
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
846 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.134 €/m²
97 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
528
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
528 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Subotica
›
Palić
4zida
135.000 €
1.023 €/m²
Petosoban
·
132 m²
Subotica
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
537
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
537 €/m²
Trosoban
·
149 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.053 €/m²
6 soba
·
114 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
438
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
438 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
237
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
237 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
559
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
559 €/m²
6 soba
·
161 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
387
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
387 €/m²
Petosoban
·
142 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
882
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
882 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Radanovac
7min
17min
18min
45min
Pogledaj oglas →
750
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
12min
24min
29min
Pogledaj oglas →
854
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
854 €/m²
6 soba
·
158 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Palić
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 98