Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
4 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
1min
3min
3min
14min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
7min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
1.134 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
157.000 €
1.047 €/m²
6 soba
·
150 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
4k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
420.000 €
4.000 €/m²
10 soba
·
105 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190.000 €
633 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
470.000 €
963 €/m²
10 soba
·
488 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.000 €
675 €/m²
6 soba
·
200 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.000 €
158 €/m²
8 soba
·
444 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Makova sedmica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.000 €
528 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
479 €/m²
10 soba
·
313 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.000 €
1.022 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
Subotica
›
Makova sedmica
Pogledaj oglas →
408
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.000 €
408 €/m²
Četvorosoban
·
196 m²
Subotica
›
Dudova šuma
Pogledaj oglas →
750
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
750 €/m²
Jednosoban
·
100 m²
Subotica
›
Makova sedmica
Pogledaj oglas →
989
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.000 €
989 €/m²
6 soba
·
268 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
1.154 €/m²
8 soba
·
130 m²
Subotica
›
Mali radanovac
Pogledaj oglas →
991
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
222.000 €
991 €/m²
8 soba
·
224 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Dudova šuma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
984 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 88 od 98