Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Jednosoban
·
57 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
6 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
789
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
789 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
814
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
814 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Subotica
›
Palić
6min
4min
3min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.500 €
1.052 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.395 €
1.661 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
695
/
900
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
695 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Centar 3
5min
7min
5min
12min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.800 €
1.200 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
7/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
732
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
732 €/m²
Četvorosoban
·
205 m²
Subotica
›
Novo Selo
1min
2min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
17 €/m²
29 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
28 m²
Subotica
›
Centar 1
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
10 €/m²
86 m²
Subotica
›
Prozivka
4min
8min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
30 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
8 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Tokio
8min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 87 od 98