Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.905 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
5min
5min
4min
11min
Pogledaj oglas →
552
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
552 €/m²
9 soba
·
290 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
10 €/m²
90000 m²
Subotica
›
Mala Bosna
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190 €
5 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.211 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Subotica
›
Gat
4min
3min
4min
23min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.500 €
1.336 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
3min
3min
7min
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/8 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
704
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
704 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Subotica
›
Centar 1
2min
4min
1min
13min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.341 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900.000 €
120 €/m²
15770 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
Subotica
›
Centar 3
4min
1min
1min
3min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.940 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.186 €/m²
Četvorosoban
·
236 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
4 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Novi Grad
1min
1min
4min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 86 od 98