Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
833
/
819
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
833 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Ker
4min
3min
4min
18min
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
4 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
640
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
640 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Trg cara Jovana Nenada
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
5 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
Suteren
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
968
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
968 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
299
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.900 €
299 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
1.725 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
6min
5min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
341 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Subotica
›
Bajski put
4min
3min
4min
23min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
5 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
9/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
8 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
Subotica
›
Bajnat
3min
3min
1min
7min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
357
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
357 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Subotica
›
Radanovac
11min
1min
37min
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 84 od 98