Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.031 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
5 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
3/7 sprat
Subotica
›
Trg Jakaba i Komora
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
6/12 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
Suteren
Subotica
4min
3min
7min
19min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
3 €/m²
360 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.696 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Tokio
4min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
3 €/m²
400 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
2
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
2 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Centar 3
4min
7min
4min
15min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
6min
4min
3min
11min
Pogledaj oglas →
404
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.999 €
404 €/m²
Četvorosoban
·
198 m²
Subotica
›
Bajmok
5min
5min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.500 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.3k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.279 €/m²
172 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
2min
7min
3min
20min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.286 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Radijalac
4min
1min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.040 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Subotica
›
Gornji Grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 83 od 98