Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
287
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.999 €
287 €/m²
6 soba
·
261 m²
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
6min
16min
Pogledaj oglas →
702
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
702 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
5 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Prozivka
2min
7min
3min
14min
Pogledaj oglas →
300
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
300 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
390
/
819
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
390 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/9 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
4 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Dolina
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
6min
2min
15min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6/12 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
5min
5min
5min
13min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
4 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
4min
4min
14min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
Subotica
›
Tokio
3min
4min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.367 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
6/12 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.879 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.625 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
6min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
36 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
6 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
4min
4min
4min
27min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 82 od 98