Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
7 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
5min
1min
10min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.500 €
1.560 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.692 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
10/11 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
75 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
10
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
5min
3min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
7 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
8 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 3
4min
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
483
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
483 €/m²
Trosoban
·
116 m²
Subotica
›
Đurđin
9min
10min
Pogledaj oglas →
506
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
506 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
5min
11min
10min
35min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.095 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.210 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.149 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
5 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
1.367 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
4min
8min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/7 sprat
Subotica
›
Centar 3
1min
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Subotica
›
Peščara
5min
2min
11min
20min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 81 od 98