Pronađeno
1.958
4zida
180.000 €
729 €/m²
Četvorosoban
·
247 m²
Subotica
›
Bajski put
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
167 €/m²
Trosoban
·
600 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.200 €
2.003 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Subotica
›
Centar 1
5min
6min
7min
10min
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
10/11 sprat
Subotica
›
Prozivka
5min
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.164 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
6min
3min
1min
26min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
2min
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
3/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
7min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
6min
5min
23min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.528 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
7min
4min
3min
23min
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Radijalac
1min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
926
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
926 €/m²
Dvosoban
·
135 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
25 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.354 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
826
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
826 €/m²
Petosoban
·
242 m²
Subotica
›
Radanovac
7min
4min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 80 od 98