Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
743
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
743 €/m²
8 soba
·
202 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
168
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
168 €/m²
6 soba
·
250 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
1min
Pogledaj oglas →
962
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
962 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Centar 1
4min
2min
5min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
921 €/m²
Petosoban
·
543 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
585
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
585 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
524
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
524 €/m²
Četvorosoban
·
227 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
8 €/m²
Dvosoban
·
3322 m²
Subotica
›
Radanovac
12min
16min
38min
Pogledaj oglas →
761
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
761 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
Subotica
›
Srpski Šor
5min
14min
23min
34min
Pogledaj oglas →
947
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
947 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
962
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
962 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
440 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Gornji Tavankut
17min
33min
Pogledaj oglas →
900
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
900 €/m²
20 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
900
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
900 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
744
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
744 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
931
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
931 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
769
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
769 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
750
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
750 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
980
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.000 €
980 €/m²
6 soba
·
252 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
583
/
848
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
854
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
854 €/m²
Trosoban
·
164 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 98