Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Tokio
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
835
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
835 €/m²
Dvosoban
·
115 m²
Subotica
›
Centar 2
1min
1min
1min
14min
Pogledaj oglas →
289
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
289 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.233 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.875 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Novi Grad
9min
3min
6min
9min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.931 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
3min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
1.022 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
12/12 sprat
Subotica
›
Prozivka
5min
1min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.907 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
6min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.054 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Subotica
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
4 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
8/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
5min
3min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Teslino Naselje
4min
3min
4min
31min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
722
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
722 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 79 od 98