Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.200 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
5min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.661 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
144 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.700 €
796 €/m²
26 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
5min
4min
3min
33min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
7 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
3 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
904
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
904 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
722
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
722 €/m²
Četvorosoban
·
194 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
1min
7min
36min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
1.240 €/m²
6 soba
·
238 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
2.480 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
4min
4min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
300 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Grad Subotica
Pogledaj oglas →
952
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
952 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.364 €/m²
33 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nidax-nekretnine.rs
79.120 €
1.651 €/m²
Dvosoban
·
47.91 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.500 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
6min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
14 €/m²
58 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
39 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 78 od 98