Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
8 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Trg Lazara Nešića
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.063 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar
Pogledaj oglas →
376
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
376 €/m²
Trosoban
·
173 m²
Subotica
›
Peščara
5min
10min
10min
36min
Pogledaj oglas →
350
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.500 €
350 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Stari Žednik
5min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
2 €/m²
97 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
866
/
819
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
866 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360 €
7 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
859
/
819
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
859 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
2 €/m²
150 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gornji Grad
3min
3min
3min
18min
Pogledaj oglas →
500
/
733
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
500 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.986 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
2/8 sprat
Subotica
›
Trg cara Jovana Nenada
1min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.050 €
1.850 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
Subotica
›
Radijalac
6min
4min
4min
13min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
4 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Subotica
›
Prozivka
2min
3min
3min
3min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 77 od 98