Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.254 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
8/8 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.350 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.288 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
7min
4min
2min
23min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.750 €
2.099 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.031 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.434 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.680 €
1.403 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
6min
16min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
1.269 €/m²
Četvorosoban
·
193 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
244
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
244 €/m²
Trosoban
·
164 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
130 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
10/11 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Trosoban
·
103 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 76 od 98