Pronađeno
1.958
4zida
2.500 €
4 €/m²
600 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
10 €/m²
180 m²
4zida
300 €
8 €/m²
39 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
9 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
500
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
542
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
942
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
942 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
393
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
393 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
4zida
550 €
1 €/m²
413 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
5 €/m²
542 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
64 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
68 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
34 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
70 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
591
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
591 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
36min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.385 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
9min
3min
6min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 75 od 98