Pronađeno
1.958
oglasa
Sačuvaj pretragu
575
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
575 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
567 €/m²
Petosoban
·
194 m²
Subotica
›
Železničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
532 €/m²
Petosoban
·
536 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
578
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
578 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
1.793 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.607 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.500 €
2.346 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.106 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
5/8 sprat
Subotica
›
Centar 3
3min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
729
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
729 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
18 €/m²
16 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
3min
5min
2min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
160 m²
4zida
4.400 €
8 €/m²
520 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
11 €/m²
300 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
10 €/m²
400 m²
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.680 €
8 €/m²
335 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 3
4zida
150 €
4 €/m²
38 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
8 €/m²
180 m²
Subotica
›
Centar 1
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50 €
2 €/m²
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Donji Tavankut
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 71 od 98