Pronađeno
1.958
4zida
240 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
7 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
3min
4min
4min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
6 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
2min
2min
29min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
8min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.634 €
2.427 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.800 €
1.024 €/m²
12.5 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
283
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
17.000 €
283 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
772
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.750 €
772 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.000 €
5.670 €/m²
Petosoban
·
88 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
325
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.000 €
325 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.000 €
2.044 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
814
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
814 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
513 €/m²
Petosoban
·
390 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
781 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Subotica
›
Veliki Radanovac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.167 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 70 od 98