Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
818
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
818 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
195 €/m²
Petosoban
·
410 m²
Subotica
›
Donji Tavankut
2min
6min
Pogledaj oglas →
600
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.000 €
1.152 €/m²
Petosoban
·
171 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
802
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
802 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
425.000 €
797 €/m²
Petosoban
·
533 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.034 €/m²
Dvosoban
·
116 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
509
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
509 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
736
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
736 €/m²
Četvorosoban
·
197 m²
Subotica
›
Palić
4min
4min
6min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
284
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.500 €
284 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
391
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
391 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
825
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
825 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
4min
14min
19min
41min
Pogledaj oglas →
511
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
511 €/m²
Petosoban
·
174 m²
Subotica
›
Zorka
7min
4min
19min
27min
Pogledaj oglas →
426
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
426 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
323.400 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
196 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.000 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.000 €
7.579 €/m²
Četvorosoban
·
38 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.716 €/m²
Četvorosoban
·
169 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
718
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
718 €/m²
163 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
978
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
978 €/m²
Petosoban
·
225 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 98