Pronađeno
1.963
4zida
68.000 €
1.193 €/m²
57 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
4min
2min
1min
10min
4zida
255.000 €
704 €/m²
362 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bački Vinogradi
4zida
165.000 €
1.634 €/m²
101 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
720 €/m²
500 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
349 €/m²
430 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.500 €/m²
110 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
994 €/m²
654 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
728 €/m²
577 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 3
4zida
79.000 €
1.129 €/m²
70 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
982 €/m²
560 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480.000 €
1.188 €/m²
404 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
897 €/m²
351 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 3
4zida
60.000 €
400 €/m²
150 m²
4zida
35.000 €
1.522 €/m²
23 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
600 €/m²
1000 m²
4zida
1.400.000 €
1.273 €/m²
1100 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
856 €/m²
222 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
4zida
55.000 €
284 €/m²
194 m²
4zida
65.000 €
325 €/m²
200 m²
·
Suteren
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 62 od 99