Pronađeno
1.963
4zida
300.000 €
1.024 €/m²
293 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
279 €/m²
520 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.867 €/m²
30 m²
·
2/7 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.000 €
1.195 €/m²
241 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.500 €
1.066 €/m²
53 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
922.089 €
399 €/m²
2311 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
600 €/m²
600 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.017 €/m²
172 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
36 €/m²
7223 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.909 €/m²
44 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.587 €/m²
126 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
485 €/m²
660 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
630 €/m²
635 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
833 €/m²
1800 m²
4zida
16.000 €
1.143 €/m²
14 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
717 €/m²
230 m²
4zida
1.500.000 €
1.071 €/m²
1400 m²
Subotica
›
Centar 2
4zida
190.000 €
728 €/m²
261 m²
4zida
520.000 €
1.140 €/m²
456 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
353 €/m²
170 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 61 od 99