Pronađeno
1.963
4zida
250.000 €
890 €/m²
281 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.290 €/m²
93 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
624 €/m²
481 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novi Grad
4zida
600.000 €
308 €/m²
1950 m²
·
Suteren
Subotica
›
Makova Sedmica
14min
24min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
708 €/m²
120 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
984 €/m²
305 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000.000 €
918 €/m²
1089 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.700 €
2.412 €/m²
43 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440.000 €
2.211 €/m²
199 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.500 €
1.250 €/m²
30 m²
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.375 €/m²
40 m²
4zida
28.000 €
1.647 €/m²
17 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
1.570 €/m²
446 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
955.000 €
955 €/m²
1000 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
305 €/m²
820 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
254 €/m²
786 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
615 €/m²
650 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
958 €/m²
261 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.087 €/m²
138 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
1.423 €/m²
267 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 60 od 99